loading

MIBO Sp. z o.o. 

należy do Grupy Carservis S.A., wiodącego sprzedawcy samochodów w Polsce. Ciągle doskonalimy jakość usług, co potwierdza ponad 20 lat doświadczeń wśród liderów rynku motoryzacyjnego. Współpraca ze spółkami w Warszawie, Rzeszowie i Ostrołęce pozwala nam stosować nowości technologiczne i organizacyjne każdego dnia.

W Olsztynie sprzedajemy i serwisujemy samochody Opel, Chevrolet i auta używane. Świadczymy usługi blacharskie i lakiernicze, proponujemy części i akcesoria, ubezpieczenia, leasingi i kredyty. Z każdym sprzedanym autem cieszymy się, że możemy pomóc Państwu w zakupie wymarzonego samochodu oraz służyć zawsze, gdy trzeba utrzymać pojazd w najlepszym stanie technicznym. Zapraszamy Państwa do naszej siedziby przy ulicy Jagiellończyka 41c.Carservis

 

 

Gazela Biznesu dla Spółki MIBO

MIBO Sp. z o.o. nagrodzona została "Gazelą Biznesu". Puls Biznesu wyróżnił nas podczas wręczenia nagród w Hotelu Zamek Ryn. Miesięcznik "Dealer" opublikował listę Gazel Biznesu wręczonych dla branży motoryzacyjnej (str. 14, styczeń 2013). Pośród najdynamiczniej rozwijających się dystrybutorów aut w Polsce nasza firma zajęła drugie miejsce.
 
Gazele Biznesu

 

Spółka MIBO Gepardem Biznesu

Przedstawiono ranking dynamicznych firm według wartości rynkowej. Na 652 firmy motoryzacyjne w Polsce, Spółka Mibo zajęła 38 lokatę w kraju. Spośród badanych przedsiębiorstw branży handel motoryzacyjny, których wyniki finansowe przeanalizował Instytut Europejskiego Biznesu, tytuł Gepard Biznesu 2015 uzyskały 423 firmy, bo ich wartość rynkowa w latach 2014-2015 wzrosła o minimum 10 proc. Dynamika dla MIBO Sp. z o.o. w badanym okresie wyniosła 236%.
 

"Piękny obiekt, którego pozazdrościłby niejeden salon z zachodniej Europy".

W dniu 29.04.2015 otrzymaliśmy wyróżnienie od General Motors Europe, po przeobrażeniu salonu Spółki MIBO w nowoczesny obiekt handlowy z estetyką na miarę XXI wieku. Tytułem "Site picture of the week" nagradzany jest tygodniowo tylko jeden salon na całym kontynencie. Do konkursu stają salony przebudowane w zgodzie z nowymi standardami Corporate Identity marki Opel. Udało nam się pokonać obiekty zgłoszone jednocześnie z Niemiec, Hiszpanii i Francji. Gratulacje przekazał nam Pan Piotr Pawlikowski w słowach: "Piękny obiekt, którego pozazdrościłby niejeden salon z zachodniej Europy."

Salon Mibo
Salon Mib
  
Do góry