loading

Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy: Olsztyn, ul. Jagiellończyka 41c

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby sumiennej, odpowiedzialnej, ukierunkowanej na realizacje zadań. Do jej obowiązków będzie należało weryfikacja i naprawa usterek w samochodach klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, kierunkowe
  • doświadczenie na stanowisku mechanika
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B - minimum
  • znajomość podstaw z zakresu elektromechaniki będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników
  • możliwość rozwoju zawodowego Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@mibo.pl

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następujące treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, przez Mibo Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, przy ul. Jagiellończyka 41C, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Do góry