loading

W tegorocznym, 18 rankingu tygodnika Auto Świat Wielki Test Salonów – Mibo Sp. z o.o. stanęło na podium – z wynikiem 98,91% zajęło 3 miejsce i otrzymało tytuł Wzorowego Salonu.

Wielki Test Salonów to największe tego typu badanie na polskim rynku. Przebadano 285 salonów 21 marek samochodów osobowych dostępnych na polskim rynku – 5 z segmentu premium i 16 z segmentu samochodów popularnych. Firmy do badania wybiera się do badania na podstawie wielkości sprzedaży, wybór salonów natomiast odbywa się w drodze losowania. Tajemniczy klienci, którzy osobiście odwiedzili i ocenili na podstawie szczegółowej ankiety każdy salon wystawiali oceny w trzech najważniejszych kategoriach: „organizacja salonu”, „obsługa klienta” i „jazda testowa” oraz ocenę końcową, która jest wyrażona w procentach. Wśród badanych 18 salonów Opla - Mibo uzyskało najlepszą ocenę. W ogólnym rankingu wszystkich marek nasz salon zdobył notę 98,91% co dało nam 3 miejsce w Polsce.

Wzorowy salon

Napisz do nas

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry